Jak dokonać wydruku zdjęć online?
wydrukowane zdjęcia ślubne

Usługa wydruku zdjęć online cieszy się coraz większą popularnością wśród Klientów, ze względu na dużą wygodę tego rozwiązania oraz atrakcyjne ceny, szczególnie gdy porówna się je z cennikami zakładów fotograficznych. Wybierając firmę, której chcemy zlecić wydruk naszych zdjęć, warto zwrócić uwagę na to, czy zostaną one wydrukowane w jakości fotograficznej, a nie eko sol went. Warto też zdecydować się na firmę, która oferuje wydruk w 12-kolorowym systemie.

Gdzie wydrukować zdjęcia online?

Najlepsze firmy zajmujące się wydrukiem zdjęć online oferują szeroki wybór papierów fotograficznych i docinają zdjęcia na indywidualny wymiar. Jedną z nich jest drukarnia zdjęć online River Foto. Firma zapewnia szybką realizację zamówienia, a ponadto oferuje dodatkowe usługi, takie jak wydruk zdjęć kwadratowych i o nietypowych wymiarach. Na stronie znajduje się łatwy w obsłudze kreator zdjęć, dzięki któremu można stworzyć własny kolaż.

Zdjęcia, na jakim papierze są najlepsze?

Wybór papieru, na którym mają być wydrukowane zdjęcia, zależy od przeznaczenia odbitek oraz od indywidualnym preferencji Klienta. Najpopularniejsze rodzaje papieru, to:

  • błyszczący o gramaturze 250 m2,
  • satynowy o gramaturze 250 m2,
  • metaliczny złoty o gramaturze 300 m2,
  • matowy o gramaturze 300 m2.

Papier błyszczący mocno odbija światło i charakteryzuje się gładką teksturą. Poleca się go do fotografii rodzinnych, które są np. kolekcjonowane w albumie. Zapewnia on intensywne kolory oraz głębokie czernie. Papier satynowy ma lekko chropowatą teksturę i jest półmatowy. Daje podobny efekt jak papier błyszczący, jednak odbija mniej refleksów świetlnych. Fotografie na papierze matowym zalecane są do albumów wklejanych, m.in. dlatego, że nie zostają na nich odciski palców. Z kolei papier metallic gold ma złocisty połysk i bardzo gładką teksturę. Pozwala osiągnąć atrakcyjny efekt w przypadku krajobrazów morza, zachodów słońca oraz jesiennych sesji zdjęciowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

RIVER - Sebastian Wiszniewski

ul. Polna 2/4,
16-010 Wasilków
NIP: 9661928413

tel: 537 505 355
e-mail: RiverFotoArt@gmail.com

Sklep internetowy Shoper.pl