Jak powstaje zdjęcie nagrobkowe w krysztale?
Jak powstaje zdjęcie nagrobkowe w krysztale?

Jak powstaje zdjęcie nagrobkowe w krysztale?

Zakup zdjęcia nagrobkowego w krysztale to coraz częściej wybierany sposób na zapamiętanie i uhonorowanie zmarłych. Fotografia umieszczona w szkle to elegancka forma artystyczna, która będzie piękną ozdobą pomnika i elementem przywołującym wspomnienia. Produkcja zdjęcia nagrobkowego w krysztale jest pracochłonna, dlatego cały proces trwa kilka dni. Po wybraniu zdjęcia, fotografia jest poddawana cyfrowej obróbce, a następnie zostaje wydrukowana na specjalnym, bardzo trwałym podkładzie. Następnie szkło zostaje przycięte na odpowiedni wymiar. W zależności od wyboru Klienta może to być 9 cm x 12 cm, 11 cm x 15 cm lub 13 cm x 18 cm. Po tym kroku zdjęcie umieszcza się w szkle i podgrzewana w piecu elektrycznych w temperaturze od 600°C do 800°C, co pozwala na wtopienie zdjęcia w powierzchnię szkła. Aby umieścić zdjęcie na pomniku lub innej powierzchni, stosuje się specjalną taśmę.

Jakie są zalety zdjęcia nagrobkowego w szkle?

Najważniejszą zaletą zdjęcia nagrobkowego w krysztale jest wysoka trwałość i odporność na niekorzystne działanie bardzo niskich i wysokich temperatur oraz deszczu, śniegu i gradu. Ponadto jest to piękny, elegancki i ponadczasowy sposób na oddanie hołdu zmarłemu. Dzięki umieszczeniu zdjęcia pod warstwą przejrzystego szkła powstaje zachwycający, trójwymiarowy efekt. Fotografia może być czarno-biała lub kolorowa.

Jak zamówić zdjęcie nagrobkowe w szkle online?

Oferujemy wygodną formę zlecenia zamówienia na zdjęcia nagrobkowe w szkle. Na naszej stronie internetowej wystarczy wybrać wielkość produktu oraz załączyć  fotografię. Klient może skorzystać z usługi wymiany tła zdjęcia, np. na jednolity, jasny kolor. W cenie produktu zapewniamy retusz drobnych zniszczeń zdjęcia, a także pieczątek i zszywaczy. Dołączamy też taśmę montażową kamieniarską. Za dodatkową opłatą wykonujemy też zaawansowaną obróbkę zdjęcia, np. zmianę ubioru i zaawansowany retusz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

RIVER - Sebastian Wiszniewski

ul. Polna 2/4,
16-010 Wasilków
NIP: 9661928413

tel: 537 505 355
e-mail: RiverFotoArt@gmail.com

Sklep internetowy Shoper.pl