Jak wykonać zdjęcie na pomnik nagrobny?
nagrobek ze zniczami

Wybór zdjęcia nagrobkowego jest trudnym i ważnym momentem. Zdarza się, że członek rodziny nie przepadał za byciem fotografowanym. W takim przypadku salon pomoże w wyborze zdjęcia i przy użyciu specjalnego oprogramowania pomoże w poprawie jakości, np. starego, zniszczonego zdjęcia z legitymacji. Dla uzyskania jak najlepszego efektu, warto wybrać zdjęcie, które nie jest ani za ciemne, ani za jasne i jest wykonane na jednolitym tle. Jego rozdzielczość powinna być większa niż 1000 pikseli. Po wyborze odpowiedniej fotografii, należy podjąć decyzję dotyczącą materiału, na jakim zdjęcie ma zostać nadrukowane.

Jakie zalety ma zdjęcie nagrobkowe na porcelanie?

Zdjęcie wykonane na porcelanie charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Wypalane jest w specjalnych piecach w temperaturze 800°C. Decydując się na zdjęcie nagrobkowe na porcelanie, należy pamiętać, że finalny efekt może nieco się różnić od przekazanej fotografii, ponieważ oryginalna kolorystyka ulega zmianie. Klasyczny, owalny kształt, porcelanowych zdjęć nagrobkowych świetnie pasuje do różnego rodzaju pomników. Fotografia może mieć białe lub złote obramowanie. Zdjęcie nagrobkowe na porcelanie jest łatwe do zamontowania i wyróżnia się ponadczasową elegancją.

Czym charakteryzuje się zdjęcie nagrobkowe w krysztale?

Alternatywę dla porcelany stanowi fotografia w szkle kryształowym. Zdjęcie tego typu charakteryzuje się większą intensywnością kolorów. Ponadto kryształ tworzy trójwymiarowy efekt i wyróżnia się eleganckim wykończeniem. Wiele salonów fotograficznych oferuje też dodatkowe usługi, takie jak zaawansowany retusz zdjęcia, zmiana tła oraz ubioru. Zazwyczaj w cenie usługi znajduje się drobny retusz oraz pomoc w usunięciu resztek pieczątek, czy zszywaczy ze zdjęcia. Do zamówienia sklep dołącza specjalny silikon kamieniarski.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

RIVER - Sebastian Wiszniewski

ul. Polna 2/4,
16-010 Wasilków
NIP: 9661928413

tel: 537 505 355
e-mail: RiverFotoArt@gmail.com

Sklep internetowy Shoper.pl