Jaki rozmiar płótna wyglądałby najlepiej?
Jaki rozmiar płótna wyglądałby najlepiej?

Zastanawiasz się, jaki rozmiar płótna wyświetlić w swojej przestrzeni? Jesteśmy tutaj, aby pomóc! RIVER FOTO oferuje niesamowitą różnorodność rozmiarów wydruków na płótnie. Od małego płótna 20x20 cm do 50x80 cm, możemy stworzyć idealny niestandardowy wydruk na płótnie pasujący do Twojego zdjęcia. Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć zdjęcie, które chcesz podziwiać i dodać je do kreatora produktu (link do kreatora otrzymasz na email po złożeniu zamówienia). Ale jedno z pytań często zadawanych brzmi: „jaki rozmiar będzie wyglądał najlepiej?” i nie odwiedzając wszystkich domów, aby ustalić zakres, trudno jest wiedzieć, co zasugerować.

Istnieje wiele czynników, które wpływają na wybór rozmiaru wydruku na płótnie, na przykład jakość i ilość zdjęcia, ale jedną z najważniejszych rzeczy do rozważenia jest to, jak będzie wyglądać na twoich ścianach i czy się zmieści nie kolidując z innymi elementami pomieszczenia. Rzuć okiem na to, jak wygląda każdy z najpopularniejszych rozmiarów Foto obrazu w rzeczywistości:

 

Foto obraz zdjęcia na płótnie 30x35 cm

Ten rozmiar płótna jest świetny, jeśli planujesz stworzyć galerię ścienną lub po prostu masz niewielką przestrzeń do pracy. Jest wystarczająco duży, aby zostać zauważonym, ale na tyle dyskretny, że nie przytłoczy reszty wystroju. 

 Foto obraz na Płótnie Drukarnia Białystok

Foto obraz 30x30 cm

Biorąc pod uwagę rosnącą popularność Instagrama, nic dziwnego, że ten rozmiar płótna również ma chwilę. Idealne do dopasowania Twoich ulubionych zdjęć, odbitki 12 ”x 12” można bez wysiłku stylizować pojedynczo lub w grupach.

Foto obraz z Twoimi zdjęciami w kolażu 12 zdjęć

 

Foto obraz z Twoimi zdjęciami 40x50 cm 

Ten rozmiar jest zdecydowanie najpopularniejszym rozmiarem obrazów na płótnie i nie bez powodu! Jest to uniwersalny rozmiar, który naprawdę sprawi, że Twoje najcenniejsze wspomnienia pojawią się obok reszty wystroju. Podobnie jak wiele innych oferowanych rozmiarów płócien, odbitki 16 × 20 cali wyglądają wspaniale pojedynczo, ale jeszcze lepiej w parach lub na ścianie galerii. 

 

Kolaż zdjęć na płótnie

 

24" x 36" 

Idealne do obszaru za kanapą lub dowolnej dużej przestrzeni, która wymaga dozy stylu, odbitki 24” x 36” są właśnie tym, czego szukasz. Ze względu na większy rozmiar nadruki te często najlepiej sprawdzają się w miejscach, w których będą mogły samodzielnie oddychać. 

wasilkow

32" x 48" 

Masz ogromny obszar w domu, który wydaje się przytłaczający do udekorowania? Wydruki na płótnie 32” x 48” są dla Ciebie. Te wielkoformatowe wydruki na płótnie stanowią idealne wykończenie przestrzeni nad łóżkiem lub dużych obszarów, które wymagają dużego wyrazu. 

 

obraz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

RIVER - Sebastian Wiszniewski

ul. Polna 2/4,
16-010 Wasilków
NIP: 9661928413

tel: 537 505 355
e-mail: RiverFotoArt@gmail.com

Sklep internetowy Shoper.pl