Personalizowane naklejki na samochód

Produkujemy personalizowane naklejki na samochód, które znajdują zastosowanie w marketingu. Logo z informacjami dotyczącymi firmy na aucie to jedna z najlepszych form reklamy zewnętrznej. Naklejkę najlepiej umieścić np. na samochodzie przedstawiciela handlowego bądź na aucie dostawczym. Może znajdować się na niej nazwa firmy, telefon kontaktowy bądź adres strony internetowej. Reklama mobilna pozwala na budowanie zaufania do marki oraz pełni funkcję informacyjną. Można zdecydować się również na naklejkę z logo firmy.

Naklejki na samochód - własny projekt

Realizujemy zlecenia na naklejki na samochód według własnego projektu. Mogą mieć one dowolny kształt, rozmiar i kolorystykę. Naklejka tuningowa pomoże w uzyskaniu efektownego wyglądu auta i doda mu charakteru. Można umieścić ją np. na masce, oknie lub z boku auta. Dzięki tego typu oryginalnej ozdobie, samochód z pewnością będzie przyciągać wzrok na ulicy. Naklejkę dekoracyjną można użyć również do spersonalizowania motocyklu lub roweru.

Samoprzylepna folia na auto Oracal

Oferujemy samoprzylepną folię na auto Oracal. Jest to produkt cięty laserem ploterowym, którego trwałość wynosi do 6 lat, w przypadku folii Oracal 641 oraz do 8 lat, jeśli zdecydują się Państwo na Oracal 551. Produkt ma permanentny klej poliakrylanowy i jest odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz na większość soli, kwasów i smarów. Maksymalne wymiary samoprzylepnej folii na samochód Oracal to 49 cm x 3000 cm.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

RIVER - Sebastian Wiszniewski

ul. Polna 2/4,
16-010 Wasilków
NIP: 9661928413

tel: 537 505 355
e-mail: RiverFotoArt@gmail.com

Sklep internetowy Shoper.pl