Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

naklejkinaklejkinaklejki

Naklejka z logo firmy

Produkujemy naklejki z logo firmy, które mogą być dodatkiem do wysyłanego zamówienia, formą reklamy na evencie lub prezentem dla Klientów. Zrealizujemy z dużą dbałością o szczegóły każdy projekt naszego Klienta. Zaprojektowanie oryginalnych naklejek z logo firmy to świetny sposób na zadbanie o rozpoznawalność marki i pokazanie Klientom indywidualnego podejścia. Naklejki są drukowane na białej, matowej folii samoprzylepnej. W odróżnieniu od papierowych naklejek znakomicie znoszą wilgoć i nie płowieją, dzięki temu mogą być stosowane nawet na zewnątrz. Szacuje się, że ich trwałość na warunki pogodowe wynosi około 4-6 miesięcy. Jeżeli Klientowi zależy na całkowitej odporności naklejki, oferujemy opcję druku z laminatem.

Naklejki reklamowe

Oferujemy staranne wykonanie, wysokiej jakości naklejki reklamowe. Zastosowany klej na spodzie naklejki znakomicie się trzyma, ale warto też zwrócić uwagę na to, że również dobrze się ją usuwa gdyby zaszła taka potrzeba. Należy pamiętać, że aby aktywować klej, po zaaplikowaniu naklejki w miejsce docelowe, należy ją docisnąć. W momencie docisku klej się aktywuje i zaczyna wiązać się z podłożem. W standardowej ofercie znajdują się naklejki reklamowe cięte po obrysie w kształcie koła, kwadratu lub prostokąta jednak możemy wykrawać dowolny zaprojektowany przez ciebie kształt. Maksymalny rozmiar naklejki firmowej może wynosić 50 cm szerokości na 25 m długości.

Naklejki z własnym nadrukiem

Naklejki z własnym nadrukiem mogą być wykorzystywane nie tylko do reklamy, ale są też oryginalną formą artystyczną. To oryginalny dodatek do prezentu na Walentynki lub urodziny. Wlepka z własnym nadrukiem może być ozdobą do zaproszenia na imprezę, podziękowaniem dla gości za obecność na weselu oraz oryginalną ozdobą biurka, telefonu, czy laptopa. Może znajdować się na niej wybrany obraz, rysunek lub napis. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego zachęcamy do kontaktu w celu realizacji zamówienia.

Jak przygotować plik?

  • Pliki należy przygotować w przestrzeni kolorów sRGB w skali 1:1 o zalecanej rozdzielczości 300 dpi 

Przykład: Rozmiar naklejki wynosi 10x10 cm - projekt powinien mieć rozdzielczość 1181x1181 pixeli dla rozdzielczości 300 dpi. 

  • Naddatek na cięcie: Twój projekt powinien być przygotowany z naddatkiem na cięcie, powinien on wynosić od 1-3 mm, a istotne elementy np. tekst nie powinny znajdować się blisko krawędzi granicy projektu - stosuj zasadę 5% od krawędzi projektu, aby to co istotne nie zostało ucięte.

 

Naklejki z twoim logo / projektem

Chyba nic już nas nie zaskoczy... Drukowaliśmy naklejki na kosmetyki, pudełka ecommerce, dla urzędów i miast, wlepki na imprezy. A może Ty nas zaskoczysz swoim pomysłem? :)

 

naklejkinaklejkinaklejki

naklejkinaklejkinaklejki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

RIVER - Sebastian Wiszniewski

ul. Polna 2/4,
16-010 Wasilków
NIP: 9661928413

tel: 537 505 355
e-mail: RiverFotoArt@gmail.com

Sklep internetowy Shoper.pl