Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Zdjęcie nagrobkowe w krysztale

Zdjęcie nagrobkowe w krysztale to piękny sposób na upamiętnienie zmarłej osoby. Czarno-biała lub kolorowa fotografia umieszczana jest za trwałym szkłem. Jest to stylowy i bardzo elegancki element, który przez wiele lat będzie zdobił miejsce pamięci bliskiej osoby. W cenie zdjęcia nagrobkowego w krysztale znajduje się taśma montażowa kamieniarska, a także retusz drobnych zniszczeń, pieczątek i zszywaczy. Proponujemy też dodatkowe usługi, takie jak wymiana tła fotografii na białe, szare lub błękitne, zaawansowany retusz i zmiana ubioru.  Zdjęcie kryształowe na pomnik wyróżnia się bardziej żywą kolorystyką niż zdjęcie porcelanowe na pomnik.

Zdjęcie w krysztale na pomnik

Zdjęcie w krysztale na pomnik umieszczone jest za szklaną warstwą o grubości 1 cm, co pozwala na uzyskanie naturalnego efektu i wrażenia przestrzeni. Wykonujemy zdjęcia prostokątne i owalne z ozdobną fazką. Realizujemy też zlecenia na fotografię w krysztale prostym. Zdjęcie w krysztale na pomnik wyróżnia się ponadczasową elegancją i efektownym wykończeniem. Znakomicie pasuje do pomników wykonanych z różnych materiałów.

Zdjęcie szklane na pomnik

Kupując zdjęcie szklane na pomnik w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję otrzymania wysokiej jakości, trwałego produktu. Jest on odporny na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych, m.in. skrajnie niskich i wysokich temperatur, a także śniegu i gradu. Zalecamy wybór fotografii o jak najwyższej jakości, aby uzyskać jak najlepszy efekt. Powinna mieć ona rozdzielczość większą niż 1000 pikseli. Może być to zdjęcie kolorowe, czarno-białe lub w sepii. Jeżeli są Państwo zainteresowani zdjęciem szklanym na pomnik, to zapraszamy do kontaktu.

Zdjęcia w szkle kryształowym
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

RIVER - Sebastian Wiszniewski

ul. Polna 2/4,
16-010 Wasilków
NIP: 9661928413

tel: 537 505 355
e-mail: RiverFotoArt@gmail.com

Sklep internetowy Shoper.pl