Jak używać edytora produktów

Jak krok po kroku przejść przez edytor produktów:

 1. Jeśli już wybrałeś produkt, który chcesz zamówić w treści opisu produktu znajduje się link / adres url prowadzący do produktu. Zwróć uwagę, że jeśli produkt różni się rozmiarem link / adres url będzie również inny.
 2. Po przejściu do edytora produktu podaj ilość jaką kupiłeś lub chcesz zamówić, następnie wybierze szablon projektu (nie wszystkie produkty mają gotowe szablony) i zacznij od dodawania zdjęć. Aby to zrobić kliknij z lewego menu "Zdjęcia" a następnie "Wgraj pliki z dysku".
 3. Gdy zdjęcia będą już załadowane w 100% przeciągaj je w puste pola szablonu. 
 4. Jeśli uznasz projekt za zakończony kliknij "Zamów"
 5. kliknij następnie "Zobacz podsumowanie"
 6. Uzupełnij puste pola danymi osoby zamawiającej
 7. Kliknij "Zatwierdź wydruk"

 

 

Niektóre produkty mają dostępne gotowe wzory / szablony. Możesz ich używać według własnych upodobań. Sprawdź, który najbardziej Ci pasuje i wypełnij go zdjęciami, tekstami lub grafiką.

 

Margines cięcia i spadu.

Nie umieszczaj istotnych elementów / tekstów blisko krawędzi projektu. Zachowaj 5-10% odstępu, aby nic co istotne nie zostało ucięte podczas produkcji.

Jakość plików do druku:

Aby cieszyć się znakomitą jakością druku dodawaj do edytora zdjęcia o możliwie najwyższej rozdzielczości. Wówczas obraz jest ostry i szczegółowy. 

Warto również wiedzieć:

 • Z względu na różnicę ustawień Państwa wyświetlaczy (monitor, telefon, tablet) kolory nieznacznie mogą się różnic od pliku referencyjnego i nie stanowi to podstawy do reklamacji. 
 • Z swojej strony dokładamy wszelkich starań aby kolor, kontrast, światła i cienie były w oryginalnej kolorystyce przesłanego do pliku.
 • Prosimy mieć na uwadze, że niektóre produkty są drukowane na drukarkach o różnej specyfikacji sprzętowej i w przy niektórych produktów dokładne odwzorowanie koloru nie jest możliwe z względu na ograniczenia technologiczne urządzeń drukujących
 • Przesłane do nas pliku projektu nie retuszujemy. Jeśli widzisz duże różnice w kolorystyce wydruku - proszę sprawdź ustawienia ekranu i przeprowadź kalibrację wyświetlacza.
 • Jeśli nie udało Ci się ukończyć projektu zamówionego produktu zwrócimy Ci pieniądze za złożone zamówienie - aby to zrobić prosimy o kontakt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

RIVER - Sebastian Wiszniewski

ul. Polna 2/4,
16-010 Wasilków
NIP: 9661928413

tel: 537 505 355
e-mail: RiverFotoArt@gmail.com

Sklep internetowy Shoper.pl